لزوم بهره گیری از تکنولوژی های جدید در حوزه لجستیک و تجارت الکترونیک لزوم بهره گیری از تکنولوژی های جدید در حوزه لجستیک و تجارت الکترونیک

 | تاریخ ارسال: 1402/9/7 | 
لزوم بهره گیری از تکنولوژی های جدید در حوزه لجستیک و تجارت الکترونیک


 

گیتی آنلاین_ محمود لیائی به همراه مهدی مقصودی مدیر پروژه انتقال سایت تجزیه و مبادلات و لجستیک پست کشور به منظور انتقال تجربیات دو کشور در فرایندهای پستی نوین با مدیرعامل پست کره جنوبی دیدار کرد.

بنابراین گزارش مدیرعامل پست کره ضمن خوش آمد گویی به نمایندگان ایران به ارائه گزارشی از وضعیت ترافیک و در آمد پست کره در سال گذشته و توضیحاتی در خصوص فضای رقابتی پست و سیاستگذاری های موجود پرداخت.

بهره گیری از هوش مصنوعی در حوزه امنیت و ایمنی پست به منظور صیانت از مرسولات و جلوگیری از آسیب دیدگی های احتمالی و همچنین در حوزه تجارت الکترونیک و لجستیک توسط پست کره جنوبی، از دیگر مباحث مطرح شده توسط وی بود که مورد استقبال نمایندگان پست ایران قرار گرفت.

لیائی در این نشست توضیحاتی در خصوص سیستم کدگذاری در ایران و سامانه جی نف ارائه داد و خواستار همکاری پست کره جنوبی با پست ایران در راستای گسترش حوزه تجارت الکترونیک دو کشور شد.

راه اندازی سامانه مشترک تجارت الکترونیک جهت خرید اینترنتی از فروشگاه‌های دو کشور، برگزاری نمایشگاه مشترک تمبر؛ چاپ تمبر مشترک، تسهیل ارتباط بین پست ایران با اپراتورهای دولتی و خصوصی پست کره جنوبی و بررسی راه‌های افزایش ترافیک پستی بین دو کشوراز دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.


منبع: https://gitionline.ir/?p=۳۶۶۱۲CAPTCHA

دفعات مشاهده: 116 بار   |   دفعات چاپ: 22 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن لجستیک ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2024 All Rights Reserved | Iran logistics society

Designed & Developed by : Yektaweb