پنجشنبه, آبان 23, 1398

 lscm2019

 

اطلاعيه

احتراما به اطلاع ميرساند انجمن لجستيک ايران بعنوان مرجع اصلي توسعه دانش لجستيک و زنجيره تامين در کشور با همکاري مجموعه اي از اساتید و متخصصين تراز اول کشور در زمينه لجستيک و زنجيره تامين آماده ارائه هر گونه خدمات آموزشی، مشاوره، مهندسي و اجرايي در زمينه فرايندها و فعاليتهاي مرتبط با حوزه لجستيک و زنجيره تامين و کسب و کار در اين حوزه مي باشد.

متقاضيان دریافت خدمات مذکور جهت کسب اطلاعات و راهنمایی لازم لطفا با دبيرخانه انجمن تماس حاصل فرمايند.

TopBannerNew

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

" نمایشگاه و همایش لجستیک آنکارا " در بزرگ ترین مرکز حمل و نقل و لجستیک ترکیه از تاریخ 11الی13 اکتبر(19 تا 21 مهرماه 97) با حمایت “TURKISH CARGO”,”CEVA LOGISTICS”و انجمن بین المللی حمل و نقل (UND)انجمن بنادر ترکیه (TURKLIM)صنایع تریلر (TEREDER)وسایر انجمن ها و اتحادیه های مرتبط توسط شرکت نمایشگاهی TURKEL FAIRORGANIZATION “در فضایی بالغ بر 10000 متر مربع برگزار می گردد.

هدف از برگزاری نمایشگاه فوق گردآوری ملیت های مختلف به منظور آشنایی با آخرین دستاوردها و تازه های این صنعت می باشد.در این نمایشگاه شرکت های بزرگ و صاحب نامی از ترکیه و دیگر کشور های دنیا با عناوین تامین کنندگان خدمات لجستیک، شرکت های حمل، صاحبان بار، بنادر و ترمینال ها، سرمایه گذاران، شرکت های صنایع دفاع و زنجیره تامین و... جهت معرفی خدمات جدید و ارتباطات تجاری حضور دارند.

با عنایت به مراتب فوق به منظور ثبت نام در نمایشگاه، همایش و یا بازدید از آن جهت ارتقا روابط تجاری و عرضه خدمات و تسهیلات خود می توانیدبا شرکت نمایشگاهی مهرگان رویداد پارسهبه عنوان نماینده انحصاری شرکت برگزارکننده نمایشگاه و همایش فوق (TURKEL FAIRORGANIZATION A.Ş)در ایران تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس : 88779737-021و09123701935

زمان: 11الی13 اکتبر(19 تا 21 مهرماه)
مکان: پایگاه لجستیک آنکارا

Turkeybanner

 

اطلاعيه

احتراما از کلیه متقاضیان عضویت در انجمن لجستيک ايران درخواست می دارد جهت ثبت نام عضویت به بخش ثبت نام الکترونیکی عضویت مراجعه فرموده و نسبت به ثبت اطلاعات و ارسال مدارک مورد نیاز از طریق بخش مذکور اقدام فرمایند.

در صورت وجود هر گونه مشکل لطفا با دبيرخانه انجمن تماس حاصل فرمايید.

FAQ200

ilic

forumLogo

marakez200

webs

wiki

booksMags

StudentWebs

LogJournal

ISIISC

scmj

Monthly

SuEx

Papers

Thesis

ThesisForm

ThesisAnnouncement

QA

 

**

course p1

win96

PreRegWS200

c 4

 

 **

nla logo100

2ndNLA

NLATAC

arz 03


 **

mem logo

ozviyat

virayesh ozviyat

pardakht200

peigiri200

**

LM

LMT

**

mbi

mba 1

mbareg

 **