دوشنبه, ارديبهشت 30, 1398

 

اطلاعيه

احتراما به اطلاع ميرساند انجمن لجستيک ايران بعنوان مرجع اصلي توسعه دانش لجستيک و زنجيره تامين در کشور با همکاري مجموعه اي از اساتید و متخصصين تراز اول کشور در زمينه لجستيک و زنجيره تامين آماده ارائه هر گونه خدمات آموزشی، مشاوره، مهندسي و اجرايي در زمينه فرايندها و فعاليتهاي مرتبط با حوزه لجستيک و زنجيره تامين و کسب و کار در اين حوزه مي باشد.

متقاضيان دریافت خدمات مذکور جهت کسب اطلاعات و راهنمایی لازم لطفا با دبيرخانه انجمن تماس حاصل فرمايند.

TopBannerNew

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

 

 اطلاعيه شماره يك

به موجب اساسنامه انجمن های علمی، هیات مدیره هر انجمن بالاترین مقام تصمیم گیری انجمن می باشد و تصمیمات مهم و کلیدی نظیر برگزاری رویدادهای علمی و ... و کلیه تصمیمات کلان که در عملکرد انجمن و نیز توسعه و ترویج دانش تخصصی مربوطه در کشور موثر می باشد را اخذ می نماید.

در انجمن لجستیک ایران این تصمیمات شامل برگزاری کنفرانس های سالانه ملی و بین المللی لجستیک و زنجیره تامین، برگزاری نشست های تخصصی لجستیک و زنجیره تامین ( نظیر لجستیک در صنعت خودرو ، لجستیک در صنعت نفت و... )، برگزاری جایزه ملی لجستیک ایران، ارائه نظر در خصوص برخی از لوایح و طرح های مورد بررسی در مجلس شورای اسلامی و ... می باشد که در کلیه موارد لازم است که هیئت مدیره انجمن در مورد آنها تصمیم گیری نماید.

هیات مدیره انجمن ها برای یک دوره 3 ساله توسط مجمع عمومی که متشکل از اعضای هيات علمي عضو پیوسته انجمن می باشد، انتخاب می شوند که در حال حاضر سومین دوره هیات مدیره انجمن لجستیک ایران رو به پایان است و انتخابات برای برگزاری چهارمین دوره هیئت مدیره انجمن در مجمع عمومی عادي آتی در تاریخ 17 ارديبهشت ماه 1397 در محل مركز مطالعات و پژوهشهاي لجستيكي برگزار خواهد شد.

با توجه به اینکه مشارکت هر چه بیشتر اعضای پیوسته انجمن، نقش مهمی در انتخاب افراد شایسته و توانمند جهت عضویت در هیئت مدیره خواهد داشت، از کلیه اعضای پیوسته انجمن تقاضا می شود با حضور در مجمع عمومی، انجمن را در راه تلاش به سوی اهداف متعالی خود رهنمون سازند.

ضمنا اعضای پیوسته ای که تاریخ عضویت آنها به اتمام رسیده باشد می توانند با تمدید عضویت خود و ارسال مدارک لازم به دبیرخانه، امکان حضور در مجمع عمومی را داشته باشند. ملاک حضور در مجمع عمومی و امکان مشارکت در فرایند اخذ رای فعال بودن عضویت فرد متقاضی در تاریخ مورد نظر و در دست داشتن کارت عضویت انجمن يا معرفی نامه صادر شده توسط دبیرخانه خواهد بود.

کلیه علاقمندان به عضویت در هیات مدیره انجمن نیز می توانند نسبت به تکمیل و ارسال فرم داوطلبی عضویت در هیات مدیره انجمن لجستیک ایران مندرج در وب سايت انجمن حداکثر تا تاریخ 14/02/97 به آدرس ایمیل به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید و یا آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید اقدام فرمایند.

 

فرم اعلام داوطلبي هيات مديره انجمن لجستيك ايران


لازم به ذكر است انتخابات طبق مقررات كميسيون انجمنهاي علمي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري برگزار خواهد شد و از هر دانشگاه فقط يك نفر قابليت انتخاب در تيم هيات مديره انجمن را خواهد داشت.


 

kompass

 

اطلاعيه

احتراما از کلیه متقاضیان عضویت در انجمن لجستيک ايران درخواست می دارد جهت ثبت نام عضویت به بخش ثبت نام الکترونیکی عضویت مراجعه فرموده و نسبت به ثبت اطلاعات و ارسال مدارک مورد نیاز از طریق بخش مذکور اقدام فرمایند.

در صورت وجود هر گونه مشکل لطفا با دبيرخانه انجمن تماس حاصل فرمايید.

FAQ200

ilic

forumLogo

marakez200

webs

wiki

booksMags

StudentWebs

LogJournal

ISIISC

scmj

Monthly

SuEx

Papers

Thesis

ThesisForm

ThesisAnnouncement

QA

 

**

course p1

win96

PreRegWS200

c 4

 

 **

nla logo100

2ndNLA

NLATAC

arz 03


 **

mem logo

ozviyat

virayesh ozviyat

pardakht200

peigiri200

**

LM

LMT

**

mbi

mba 1

mbareg

 **

 

 

interview

nakhai80

گفتگو با دکتر عیسی نخعی

عضو هیات مدیره و مدیر مرکز پژوهش انجمن لجستیک ایران

جایگاه و نقش پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین در توسعه کشور


karimi80

 گفتگو با دکتر بهروز کریمی

عضو هیات مدیره و مدیر مرکز آموزش انجمن لجستیک ایران

لزوم توسعه دانش آکادمیک لجستیک و زنجیره تامین


fathollah80

گفتگو با دکتر مهدی فتح اله

 عضو هیات مدیره و مدیر مرکز کسب و کار انجمن لجستیک ایران

بررسی شرایط کسب و کار در حوزه لجستیک و زنجیره تامین